Market Tasarım

Market Tasarım
[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

Market tasarımı nasıl yapılır?

Tasarıma başlamadan önce markete ait mimari planlara sahip olmak gerekir. Müşterinin izleyeceği hareket rotası baz alınarak rota üzerinde manav reyon kısmı  genel olarak giriş olmak üzere yerleşim planı yapılır.

Market Tasarımı hizmetimiz nasıl ilerler?

Market tasarımı hizmetimizle, işletmenizden ölçüler alarak projemizi tasarladıktan sonra 3D görselleri karşınıza sunuyoruz. Dikkat ettiğimiz noktalar market tasarımın şıklığını, müşterilerin isteklerini dikkate alıp sizi yormadan, market tasarımlarımızla size farklılık sunuyoruz.

Market Tasarımları başlarken  ve bittikten sonra da önceliğimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Market tasarımı neden yapılmalıdır?

Eğer yaptığımız işe değer veriyorsak mutlaka bir planlama yapıp bir mühendislik desteği olmak gerekir. Standart klişe yöntemler , uygulamalar çok fazla efektif olmayıp yapılan ticaretin ileriye dönük formasyonu açısından düşündürücüdür. İş yerinize gelicek olan müşteri için bu zamanda titizlik ön planda olduğu için kaliteli ürünlerimiz sayesinde hem konforu , hem ferahlığı , hemde kolay temizlenilebilen, ışık sistemimizlede canlı ve taze göstererek bir bütün sağlamaktayız.

market-tasarım

Market Tasarım

Market Tasarımlarımız nerelerde ?

Amerika, İngiltere, Hollanda, Almanya , Macaristan, Tunus,  Azerbaycan, Kırgızistan Dünya Ülkeleri başta olmak üzere, Yurtiçi ve Yurtdışında Bir Yağmur Dizayn olarak farkımızı göstermekteyiz.

 

 

 

 

Yurtdışı Market Tasarımlarımıza Örnekler ;

 

Market Tasarımı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Market Tasarımın en önemli detaylardan birisi, market içinin karmaşık olmalıdır. Yeterli derecede toplu , titiz ve rahat kullanım olmalıdır. Çünkü marketin içi ne kadar karmaşık olursa müşteri memnuniyeti o kadar düşer.  Ve müşteriler o karmaşanın içinde aradıklarını bulamazlar. Marketin karmaşık görüntüsü ise onları alışverişe başlamadan zaten yorucak ve bir daha tercih etmelerini sağlamayacaktır.

Market tasarımında dikkat ettiğimiz noktalardan diğeri ise market raflarının doğru düzenle yerleştirilmesi. Müşteriye kolay alışveriş sağlayabiliceği bir ortam oluşturmak devamlılığı getirecektir. Bu yüzden market raflarının yerlerini müşteriye rahat hareket edebileceği bir alan oluşturarak, iki tarafa da oldukça kullanışlı olan bir düzen oluştururuz.

Bu işlemde, dikkat ettiğimiz noktalardan biriside aydınlatma sistemleri. Küçük gibi gözüksede aydınlatmanın çok büyük bir payı vardır. Bir Yağmur Dizayn olarak sizin için bunu da tasarlıyor, ve hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

 

 

19 Şubat 2021
15 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?