Cafe Dizayn

Cafe Dizayn

Günümüzde birçok sektörde olduğu gibi cafe ve restoran sektöründe de rekabet hızla artmaya devam ediyor. Farklı sektörde farklı firmaların öne geçme yarışı markalaşmadan tasarıma kadar ‘farklılaşma’yı da şart koşuyor. Özellikle ülkemizde yarışın zirvede olduğu cafe ve restoran sektöründe yer edinmek isteyenlerin, kitleleri kendisine çekmek için uyguladıkları en önemli strateji “ iç mekan tasarımı ” olarak öne çıkıyor.

cafe-ic-dizayn-tasarımlarımız

Cafe iç dizayn tasarımlarımız

İç mekan tasarımı hakkında özgünlüğümüz nedir ? 

Günümüzde insanlar sadece karınlarını değil ruhlarını da doyurmak için kaliteli, rahat edeceği yerleri tercih ediyorlar.
Sıradan, özensiz, rastgele yapılmış cafe dizayn dekorasyonu anlayışı ile yoluna devam eden cafelerin artık sektörde tutunamadığı ise görülmektedir.
Bir Yağmur Dizayn olarak cafe ve restoran dizaynı ve tasarımı, için hitap etmek istediğiniz müşteri sınıfına, bulunduğu yöreye, yaşam şartlarına göre tasarımlar düşünülerek müşteriyle konseptinizi birbirine yaklaştırmayı, bağ kurabilmesini amaçlıyoruz.

Konfor ve şıklığı bir arada nasıl tutuyoruz?

Cafe dizaynlarımızda önceliğimiz tabiki hem müşterinin hemde cafe sahibinin  konforlu bir şekilde cafeyi kullanabilmesidir. Cafe dizaynında kullanım alanları geniş ve ışık sistemlerimizlede şıklığı ön planda tutmaya çalışıyoruz. Günümüzde çoğunlukla fotoğraf çekilebilen , girdiğinde güvende ve en önemlisi bir  temiz görülebilen mekanlar tercih ediliyor.

cafe-dizayn-tasarimlarimiz

Cafe dizayn 

 

Bir Yağmur Dizayn olarak tasarım farkındalığımız nedir ?

Cafe içi dizaynlarımızda ahşap malzemesi kullanarak ve kişiye özgür tasarımlarımızla bunu ön planda tutmaya çalışıyoruz. Birbirinden çok farklı tasarımlarımız bulunan cafenin boyutuna göre değişmektedir. Size en uygun cafe dizayn dekorasyon örneklerimizle size tasarımsal olarak farkındalık yaratmaktayız.

Click to rate this post!
[Total: 17 Average: 4.7]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Enver dedi ki:

    Yaparsa Yağmur Dizayn yapar
    Taklitlerinden Sakınınız

    1. yagmurdizayn dedi ki:

      Teşekkürler Enver bey :).

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?