Unlu Mamüller

Unlu Mamülleri

Büyük titizlikle hazırlanarak müşterilerinizin beğenisine sunulan unlu mamüller, büyük marketler için olmazsa olmaz bölümlerden biridir. Unlu mamüller reyonunun ürün sergileme açısından hem kullanışlı hem de sağlığa uygun malzemeden olması gerekmektedir.

market-ici-firin-dizaynimiz

Market içi Fırın dizaynımız

Sağlığa uygun en iyi çözüm nedir ?

Bunun için de en uygun çözüm ahşaptır.Bir Yağmur Dizayn, yerinize ve satacağınız unlu mamüller çeşidine göre farklı şekillerde reyon imalatlarıyla, doğru ve hızlı çözüm sunmaktadır. Ahşabın sıcaklığıyla birlikte reyonunuzun kullanımına ve görünümüne kattığı değerle farklı alanlar oluşturun.

Market içi fırın dizaynında nelere dikkat ederiz ?

Market içi fırın dizaynlarında unlu mamüllerin koyulduğu yer büyük bir önem taşır. En önemlisi ise temiz olması gerektiğidir. Bizim kullandığımız ürünler son derece kaliteli olup tasarımlarımızda geniş bir alan bırakarak hiç bir ürünü sıkıştırmadan rahatça yerleştirebilicek market çalısanlarına , alıcak olan market müşterisine kolaylıkta sağlamaktayız. Kaliteli market içi dizaynlarımızda unlu mamüllerin sıcaklığını tutmayı ve taze kalmasını hedeflemekteyiz.

 

unlu-mamuller-dizaynimiz

Unlu Mamüller Dizaynımız

 Fırın – Pastane – Cafe mağazalarındaki  nasıl bir yol izleriz ?

Cafe-Fırın dizaynlarımızda kişiye özgü bir tasarım oluşturup cafe sahiplerine ve müşterilerine konfor sağlamak ilk amacımızdır. Cafe dizaynlarında yaptığımız tasarımlar sayesınde ürünlerin canlı gözükmesi ve temiz bir ortamda muhafaza edilmesi bizim için büyük bir önem taşır. Aynı şekilde cafe dizaynı uyguladığımız pastanelerimizde ise aynı yolu izlemekteyiz.

 

[Toplam: 15   Ortalama: 4.8/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?