Manav Reyonu Dizaynları

manav-reyonu-dizaynımızda-ornek

Manav reyonu dizaynımızdan örnek

Manav Reyonu & Manav Tezgahı Tasarım Süreci

Perakende sektöründe müşteriler için olmazsa olmaz ürün gamı manav reyonu bölümüdür. Manav reyonu bölümündeki ürünlerinizin müşterilerinize sunumu da önemlidir. Ürün sergilemenizi kolaylaştıran ve görsellik açısından dikkat çeken manav reyonları ve tavan dekorları ile manav reyonu bölümünüzü hazırlıyoruz.

Manav reyonu tasarlarken nelere dikkat edilmelidir?

Dekorasyon için ayıracağınız bütçenize uygun bir tasarımı mutlaka 3 boyutlu çizimle bu hizmeti veren bir firma ile çalışarak çizimleri görmelisiniz. 3 boyutlu çizim, sürpriz sonuçların önüne geçmenizi sağlayacak önemli bir detaydır. Bünyesinde 3D tasarım birimi olan Bir Yağmur Dizayn, size bu konuda yardımcı olmaktadır. 3D modelleme örneklerine bakabilirsiniz.

Peki manav reyonunu çeşitlerimizde neler var?

Manav Reyonlarında iki kasalı, üç kasalı aynalı manav reyonlarından tek katlı iki katlı manav reyonlarına, karpuz reyonundan orta manav reyonlarına kadar her çeşit manav reyonu imalatını Bir Yağmur Dizayn olarak yapmaktayız. Demir profilleri, su kontrası ve paslanmazıyla profesyonel işçiliğin birleşmesiyle kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü manav reyonları imalatı ile Bir Yağmur Dizayn sizin için çözümler sunmaktadır.

manav-reyonu-dizayn

Manav reyonu dizayn

Manav dizayn marketlerin en can alıcı yerlerinden biridir. Tasarımı oluşturma aşamasında fazla raf kalabalığı yapmadan en ideal ve en estetik görüntüyü bulmak düşündüğünüzden daha kolay.

Müşterileriniz mağazanıza ilk adım attıkları andan itibaren sizin ve markanız hakkınızda yorumlamaya başlar. Manav reyon kısmını estetik bir görüntü kazandırıp, meyve & sebzelerin ömrünü uzatıp onları ezilmekten kurtarabilirsiniz.

Marketler, süpermarketler, manavlar, büyük & hiper marketler, sebze ve meyve hali gibi birçok perakende satış yerlerinini koşullar ne kadar zorlu olursan olsun manav reyonlarını baştan tasarlayıp müşteri memnuniyeti ve kaliteye odaklanılmalıdır.

Manavın Wikipedia da karşılığı;

Manav, perakende olarak meyve, sebze ürünlerinin satıldığı mekanlardır. Buradaki satıcılara da manav denir. Günümüzde çiftçi marketi, süpermarketlerin yaygınlığı nedeniyle daha çok geleneksel iş yerleri olarak kabul edilir. Manav Türkiye’de özellikle şehir yaşamında yer alır.

Manav dizayn da dikkat edilmesi gereken birkaç kritik nokta vardır, bunlar tasarım sürecine büyük etki etmektedir. En önemli hususlar şunlardır:

  • Tavanın yüksekliği
  • Manav tezgah sayısı
  • Kasa ve terazinin konumu
  • Mevcut alanın genişliği ve yüksekliği

Bunun gibi etkenler tasarımın temellerini oluşturur. Sizde manav reyonu tasarımı yaptırmayı düşünüyor iseniz bu maddeleri göz önünde bulundurup karar vermeniz en doğrusu olacaktır.

Manav reyonlarında kullanılan maddeler çoğunluk ile ahşap veya metal olmaktadır. Reyonun kendisi ise kimi zaman sabit kimi zaman ise tekerlekli ayaklar ile hareketli olmaktadır.

Bir Yağmur Dizayn firması olarak bu hizmetlerini bizden talep etmeniz mümkün (Sizin yaratıcılığınıza kalmış!).

Manav reyonlarında sıklıkla gördüğümüz terazi, poşet ve manav kasası gibi yan ürünleri de tasarıma eklenmesini talep edebilirsiniz. Bu yan ürünler dışında gelişmiş su püskürtme ve ağırlık ölçme gibi sistemler de bulunup tasarım firmasından talep edebilirsiniz.

market-manav-reyonu

Market manav reyonu

 

Manav Reyonu Tasarımı Gerçekten Gerekli Mi?

Müşteri potansiyelini arttırmak, mağazanızı veya firmanızın markasını güçlendirmek istiyorsanız, evet kesinlikle gerekli. Bize güvenen değerli müşterilerimin mağazasına girdiğinizde ilk olarak etrafınızda çiçek veya saksılar görürsünüz. Bunun gibi planlamalar mağaza dizayn olarak bilinmektedir. Bunun nedeni ise hem kokuları hemde görünüşleri ile mağazaya attığınız ilk adımla beraber mağazaya bakış açınızın ve ruh halinizi pozitif yönde etkilemek.

Birçok mağaza renkler ve kokular ile algılarımızı harekete geçirmektedir. Manav reyonlarında önemi tam olarak burada çıkmaktadır.

Yoldan geçen insanları, bulunduğunuz konumda yaşayanların dikkatini çekip konuşma odağı olmak istemez misiniz?

Manav reyonunda yapacağınız dizayn değişimleri müşterilerinizin marketiniz hakkındaki düşüncelerini tamamen değiştireceğinden emin olabilirsin.

Manav Dizaynın Pazarlamada Etkisi Nedir?

Manav reyonları sadece meyve ve sebze satışı gerçekleştirmez aynı zamanda sağlık da satarlar! Yapacağınız manav dizaynı ile kurgulanan bir cümlenin etkisi büyük olur.

Birkaç manav dizayn dokunuşu ile büyük farklar yaratmak mümkün.

Bir restoranda en önemli şey yemeğin tadı olabilir fakat yemek önünüze gelene kadar birçok faktör etki eder. Bunlardan en önemlisi ise yemeğin sunumudur.

Manav reyonuna gelen ürünler her ne kadar taze ve lezzetli olsalar da sunumdan düşük not alan bir reyon eksik kalmış demektir. Bu nedenle meyve ve sebzelerinizi pazarken iyi bir manav dizaynına sahip olmanız gerekmektedir.

Sebze ve meyveler doğaları gereği renkli ve çekicidirler. Yapılacak modern, yenilikçi ve egzotik dokunuşlar ile mükemmellik sağlanabilir.

Manav Reyonu Dekoru Nasıl Olmalıdır?

Manav reyonu dekoru müşterilerin tezgahlara baktığı zaman içini ferahlatan, dikkat çeken ve meyve & sebzelerin daha canlı gözükmesini sağlamaktadır. Bir manav reyonu bir marketin en kritik noktalarından biri olarak bilinmektedir.

Manav Reyonu Tasarım Süreci Nedir?

Bir Yağmur Dizayn olarak müşterilerimizin taleplerine önem vermekteyiz. Bu önemi aynı şekilde sizin müşterileriniz için gerçek hayata geçirilmektedir. İstenilen manav reyon tasarımına göre 3D modelleme ile yapılacak olan proje gösterilmektedir.

Manav Reyonu Çeşitleri Nelerdir?

Manav reyonu dizaynında birçok farklı seçenek bulunmaktadır, bu seçenekler; Ahşap manav reyonları, demir manav reyonları ve tekerlekli manav reyonları çeşitleri sıklıkla kullanılmaktadır. Tasarımlarda bir sınır olmadığı için bu çeşitlerin de bir sınırı yoktur.

Manav reyonu youtube tanıtım videomuz

Manav reyonu pinterest fotoğraflarımız

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 27 Average: 4.9]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?