Hakkımızda

hakkimizdaBir Yağmur Dizayn, konusunda uzman profesyonel kadrosu, çözüm ortakları ile birlikte mağaza ve market ekipmanları imalatı yapmakta, Mağaza ve Market projelerini yönetmekte, demirbaş yatırım danışmanlığı yapmakta, dış cepheden iç mekana projeler üretmektedir. Uzun yıllar perakende sektöründe görev alan şirket yöneticileri, perakende sektöründeki tecrübelerin birikimi olarak çözüm üretmek ve güvenilirliliği sağlayan başarılı projelere imza atmak için bir araya gelmişlerdir. Kendi alanında uzman 50’dan fazla çalışanıyla başarılı projelere imza atmak için yoluna devam etmektedir. Sektörün gereksinimlerini ve hassasiyetlerini özümseyerek ekonomik, kaliteli, uzun ömürlü, modüler yapıdaki ürünleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

YATIRIM DANIŞMANLIĞI KONUSUNDA UZMAN

Bugüne kadar 60 – 17000 metrekare arasında değişen ölçeklerde bir çok mağaza, market, alışveriş merkezi gibi projeleri hayata geçirmiş bulunmaktayız. Tavan döşemelerinden yer döşemelerine, Manav reyonlarından kasap reyonlarına kadar tüm demirbaş yatırımlarında yerinde ve ekonomik çözümler ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

HİZMETLERİYLE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Bir Yağmur Dizayn olarak çözüm ürettiğimiz alanlar; manav reyonları, dış cephe kompozit kaplama, Alüminyum doğrama işleri, Discount mağaza kurulumu, ahşap reyonlar, dekoratif ahşap tavanlar, ekmek reyonları, danışma bankoları ve emanet dolapları, bakliyat reyonları, kuruyemiş reyonları, baharat reyonları, bazalar, kolon kaplamaları, market ekipmanları. Tüm kurulum aşamalarını güvenilir doğru çözümler üreten Bir Yağmur Dizayn’a bırakırsanız size özel anahtar teslimi market-mağaza kurulumu da yapılmaktadır.

HER ZAMAN DAHA İYİSİ İÇİN…

Bir Yağmur Dizayn, ekonomik, uzun ömürlü, modüler yapıdaki ürünlerini tercih eden sektörünün öncü firmalarından oluşan müşteri portföyüyle, alanında profesyonel çözüm ortaklarıyla birlikte ürün gamını geliştirmekte, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, zamanında ve sorunsuz iş teslimi yaparak güvenilirliğini sağlamlaştırarak bu alanda seçkin bir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir. Reklamımız, yaptığımız işlerdir diyerek, kendimizi en iyi şekilde temsil edecek imalatlarımızla, siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 5 Average: 4.2]