Bakliyat – Baharat – Kuruyemiş Reyonu

Bakliyat, Baharat ve Kuruyemiş Reyonunun Önemi ?

Bakliyat, Baharat ve Kuruyemiş reyonları marketlerimizin önemli bir alanını oluşturan reyon grubudur. Bakliyat, Baharat ve Kuruyemiş ürünlerinin hijyenik ortamda müşteriye sunulması ve kolay ulaşmasını sağlayan ergonomik bir tasarımdır. Bir Yağmur Dizayn olarak bu tasarımı marketlere uyarlayıp farklı renk ve modellerle hizmetinize sunuyoruz.

 

Bakliyat, Baharat ve Kuruyemiş Nelere dikkat ederiz ?

Bakliyat, Baharat ve Kuruyemişin taze gözükmeleri ve göze çarpmalarını reyonlarımızda , market içi dizaynlarımızda dikkat etmekteyiz. Çeşitliliğimiz ve mağazaya uygun tasarımlarımız sayesinde kolay kullanım , haznelerin kolay temizlenmesine ayrıca önem vermekteyiz. Mağaza çalışanlarının kolayca ürünleri yerleştirmesi ve rahat çalışma alanını hedefleriz. Müşterilerin ürünü sıralı ve düzenli bir şekilde görmesi müşteri gözünde bir prestij kazanmayıda sizin için hedeflemekteyiz.

İçerisinde bakliyat ürünlerinin baharat ve kuruyemiş çeşitlerinin satıldığı marketler ve mağazalarda bu ürünlerin nerede saklandığı ve müşterilere iyi mi bir ortamda sunulmuş olduğu çok önemli olmaktadır. Sürekli olarak müşterilerin içinde gezdirilmiş olduğu bir mağaza ortamında açıkta kalan bakliyat, baharat ve kuruyemiş ürünlerinin sağlıksız bir yapıya gelmesi söz konusu olabilmektedir. Bu sebeple söz mevzusu ürünlerin satışının yapılacağı Bakliyat Baharat Kuruyemiş Reyonu gibi alanların tüm bunlarında bu tür gıda maddelerinin en temiz şekilde korunmasını sağlayacak olan reyonları tercih etmek gerekir.

 

Bakliyat – Baharat – Kuruyemis Tasarımlarımıza örnekler

[Toplam: 5   Ortalama: 4.2/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?