Turkish Retaile Quipments Kurumsal Üyeliği

Turkish Retaile Quipments Kurumsal Üyeliği
[Toplam: 2   Ortalama: 3.5/5]

biryagmurdizayn-haberBir Yağmur Dizayn, TRE Kurumsal Üyesi oldu

Ekipman sektörünün başarılı firmalarından Bir Yağmur Dizayn, Turkishretailequipments.com’un kurumsal üyeleri arasına katıldı

Mağaza ve Market Ekipmanları sektöründe özellikle ahşap dekorasyon segmentinde yaratıcı ve yenilikçi uygulamaları, firmaların özel taleplerine en iyi cevap verecek butik çözümlerle sunan Bir Yağmur Dizayn, dış ticaret konusunda da atılım hedefliyor. Bir Yağmur Dizayn, bu hedef doğrultusunda Turkishretailequipments.com’un kurumsal üyeleri arasına katıldı.

Bir Yağmur Dizayn Genel Müdürü Aydın Yanık konuyla ilgili görüşlerini aktardı:
“İç pazarda yıllardır sunduğumuz etkin çözümleri, son yıllarda yurt dışında da önemli projelerde uygulamaya başladık. Bu gelişimi sürdürmek adına Ortakalan’ın yeni projesi olan Turkishretailequipments.com’da yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Bu çalışmayla hem firmamızla ilgili gelişmeleri uluslararası alanda daha etkin duyurma şansımız olacak hem de Ortakalan’ın bu seneki EuroShop için gerçekleştirdiği özel çalışmalarda yer almış olacağız. Ortakalan’ın bu yeni projelerinin sektörün gelişimi adına hayırlı ve faydalı olmasını diliyorum”.

17 Mart 2017
963 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?