Bir Yağmur Dizayn’dan Berlin’de anahtar teslim proje

Bir Yağmur Dizayn’dan Berlin’de anahtar teslim proje
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yağmur Dizayn’dan Berlin’de anahtar teslim proje

Bir Yağmur Dizayn, Berlin’de faaliyet gösteren Nasib Gıda’nın yeni mağazasında anahtar teslim proje hizmeti verdi

Almanya Berlin’de faaliyet gösteren, gıda distribütörlüğü ve e-ticaretin yanı sıra kentte şu anda iki de marketi bulunan, Avrupa Türk Etnik Pazarı’nın tanınan firmalarından Nasib Gıda, yeni yatırımında projenin her safhasında Bir Yağmur Dizayn ile çalıştı.

Berlin’in Buckow semtinde, 1200 metrekare satış alanı ve 90 araçlık kendi otoparkı ile büyük bir yatırım olan mağazada, Bir Yağmur Dizayn mimari projelendirme, görsel tasarım ve ahşap dekorasyon uygulamalarının tamamını gerçekleştirdi. Bir Yağmur Dizayn ayrıca mağazadaki ekipman ve donanımın alımı ve kurulumu boyunca da danışmanlık yaptı.

Avrupa’da yıllardır pek çok başarılı çalışmada yer alan Bir Yağmur Dizayn böylece dış ticaretteki etkinliğini daha da ileri boyuta taşıyarak ilk defa bir markete bütünüyle anahtar teslim hizmet sundu. Konuyla ilgili bilgi aldığımız Bir Yağmur Dizayn Genel Müdürü Aydın Yanık, proje boyunca titizlikle çalıştıklarını ve hem firmanın hem mağazayı ziyaret eden tüketicilerin sonuçtan son derece memnun olduğunu, gelecek dönemde de Avrupa’da anahtar teslim pek çok proje gerçekleştirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Haberin detayı için lütfen burayı tıklayınız.

22 Şubat 2018
234 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?